Podnośniki

Wynajem podnośników koszowych

W naszej firmie UPK dysponujemy nowoczesnym zapleczem podnośników koszowych i możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi wynajmu podnośników. Zależy nam na tym, aby nasza obsługa była sprawna, szybka oraz bezpieczna, dlatego też nasze podnośniki koszowe to niezawodny sprzęt, który może poradzić sobie z szeroką gamą prac na wysokości. Nie muszą Państwo poszukiwać już dłużej sprawdzonej firmy, która oferuje usługi podnośnikowe – my jesteśmy gotowi do podjęcia zlecenia przez cały czas na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Wynajem podnośników - prace w hali pod sufitem

 

Oferujemy profesjonalne usługi podnośnikowe do wysokości roboczej 28 metrów naszym największym podnośnikiem, ale posiadamy także mniejsze modele, które idealnie nadają się do prac w miejscach trudno dostępnych dla dużego i ciężkiego sprzętu. Można prowadzić dzięki nim szeroką gamę czynności, między innymi wycinkę drzew i pielęgnację zieleni, czynności montażowe i demontażowe, mycie okien i elewacji, dlatego też to wszechstronny sprzęt, który w naszej firmie jest zawsze do Państwa dyspozycji.

 

Nasz sprzęt

Dysponujemy podnośnikami koszowymi uznanych marek, w tym MULTITEL oraz RUTHMANN. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, stale sprawny i zawsze przygotowany do pracy – regularnie przechodzi badania techniczne i jest każdorazowo sprawdzany, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że wypożyczenie sprzętu u nas to dobra decyzja pod kątem bezpieczeństwa oraz niezawodności. Również nasi operatorzy zapewniają Państwu pełne wsparcie w prowadzeniu prac – są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami, dlatego też zadbają o to, aby usługi były wykonane profesjonalnie i zgodnie z wymogami BHP.

Podnośnik koszowy podczas pracy na elewacji budynku

 

Każdy podnośnik koszowy znajdujący się w naszej flocie jest dokładnie opisany. Znajdą Państwo informacje o jego wysokości roboczej oraz pomocne diagramy, które przedstawiają zasięg jego pracy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym zapleczem podnośników – w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac.

 

Dysponujemy specjalistycznymi podnośnikami na nowoczesnej bazie samochodów transportowych:

  • Podnośnik Koszowy MULTITEL na samochodzie marki Mercedes
  • Podnośnik Koszowy MULTITEL MX200
  • Podnośnik Koszowy RUTHMANN TB220
  • Podnośnik Koszowy MULTITEL na samochodzie marki  MAN

 

Podnośnik Koszowy MULTITEL samochód marki Mercedes
wysokość robocza – 18 m
» zobacz diagram podnośnika w powiększeniu

podnośnik koszowy multitel 18m

podnośnik koszowy multitel diagram

Podnośnik Koszowy MULTITEL MX200
wysokość robocza – 20 m, wysokość przejazdowa 2,45m
» zobacz diagram podnośnika w powiększeniu

podnośnik koszowy MAN upk podnośnik koszowy diagram snake
Podnośnik Koszowy RUTHMANN TB220 wysokość robocza 22m
» zobacz diagram podnośnika w powiększeniu
Podnośnik Koszowy MULTITEL samochód marki  MAN
wysokość robocza – 28 m
zobacz diagram podnośnika w powiększeniu
podnośnik man